Godny pochówek dla członka rodziny

Styks Zakład Pogrzebowy to 20 lat doświadczenia w zakresie pełnienia usług pogrzebowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą ceremonii pogrzebowych od momentu, zgłoszenia się najbliższych rodziny do naszej firmy. Zapewniamy transport na terenie Polski i poza granicami naszego kraju.

Organizujemy transport krajowy i międzynarodowy. Posiadamy w tym zakresie niezbędne doświadczenie oraz wszelkie wymagane prawem koncesje i zezwolenia. Dysponujemy również flotą specjalistycznych karawanów, które są dostosowane do przewożenia zmarłych z najodleglejszych zakątków Europy i nie tylko. Nasze pojazdy posiadają niezbędne zezwolenia unijne i dokumenty z SANEPIDU.

Organizujemy transport drogą lądową, morską oraz powietrzną. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności prawnych i spokojnym oraz godnym sprowadzeniu zmarłego do Polski. Gwarantujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wybór trumien i urn, odzieży pogrzebowej. Zajmujemy się obsługą i nadzorem pogrzebów od chwili powierzenia nam zwłok zmarłego do momentu złożenia ciała w grobie lub kremacji. Przygotowujemy na życzenie naszych Klientów mowy pogrzebowe.

Pomagamy w przygotowaniu nekrologów oraz mamy szeroki wybór klepsydr. Wraz z rodziną ustalamy datę oraz miejsce pochówku zmarłego. Organizujemy pochówki na cmentarzach komunalnych i parafialnych oraz kremację zwłok, pogrzeby świeckie oraz religijne. Zapewniamy odpowiednią na tę okazję muzykę, wykonywaną przez doświadczonych, wysokiej klasy muzyków – trębaczy i skrzypków. Zapewniamy odpowiednią oprawę kwiatową. Pomagamy dobrać formułę ostatniego pożegnania, którą następnie umieszczamy na szarfach.

Organizujemy przyjęcia pożegnalne. Stypy możemy zorganizować w domu rodziny zmarłego oraz w restauracji. Zapewniamy również opiekę nad grobami oraz pomagamy w aranżacji przestrzeni wokół grobów. Styks Zakład Pogrzebowy zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe zawsze na najwyższym poziomie z poszanowaniem zmarłego oraz uczuć jego najbliższych. Etyka naszego zawodu jest dla nas priorytetem.

Zakład pogrzebowy Styks

usługi pogrzebowe wrocław

http://www.styx.pl/

ul. Pawła Włodkowica 35
50-072 Wrocław
Tel. 71 344 11 97
NIP: 8971613956
REGON: 932085549
Nowoczesne nawadnianie ogrodów
Pragniesz odmienić wygląd ogrodu? Być może wzbudziła Twoje zainteresowanie dobra gatunkowo trawa w rolkach? Jeśli tak jest, na pewno spodoba Ci się oferta tej cenionej firmy ogrodniczej. Poza ozdobnymi i sportowymi trawnikami w rolce przedsiębiorstwo może zaproponować klientom także...
Maskotki reklamowe dla hurtowni butów
Wychwycić na rynku towar doskonały, w swej formie i w swym funkcjonowaniu to kwestia połączona z bieganiem, poszukiwaniem, czasem i energią, które wypada na to przeznaczyć. Nie trudno się tej modzie dziwić, bowiem gigantyczna gama produktów tego samego użycia nie dopinguje do...
Butnik w hostelu
Na co należy zwrócić uwagę podczas doboru noclegu we Wrocławiu? Po pierwsze popatrzmy na oferty różnych miejsc noclegowych w konkretnym mieście. W stosunku do naszych gustów i finansów możemy wybrać zarówno bogato wyekwipowany pokój hotelowy, jak i prosty, bezpretensjonalny pokoik bez...