Godny pochówek dla członka rodziny

Styks Zakład Pogrzebowy to 20 lat doświadczenia w zakresie pełnienia usług pogrzebowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą ceremonii pogrzebowych od momentu, zgłoszenia się najbliższych rodziny do naszej firmy. Zapewniamy transport na terenie Polski i poza granicami naszego kraju.

Organizujemy transport krajowy i międzynarodowy. Posiadamy w tym zakresie niezbędne doświadczenie oraz wszelkie wymagane prawem koncesje i zezwolenia. Dysponujemy również flotą specjalistycznych karawanów, które są dostosowane do przewożenia zmarłych z najodleglejszych zakątków Europy i nie tylko. Nasze pojazdy posiadają niezbędne zezwolenia unijne i dokumenty z SANEPIDU.

Organizujemy transport drogą lądową, morską oraz powietrzną. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności prawnych i spokojnym oraz godnym sprowadzeniu zmarłego do Polski. Gwarantujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wybór trumien i urn, odzieży pogrzebowej. Zajmujemy się obsługą i nadzorem pogrzebów od chwili powierzenia nam zwłok zmarłego do momentu złożenia ciała w grobie lub kremacji. Przygotowujemy na życzenie naszych Klientów mowy pogrzebowe.

Pomagamy w przygotowaniu nekrologów oraz mamy szeroki wybór klepsydr. Wraz z rodziną ustalamy datę oraz miejsce pochówku zmarłego. Organizujemy pochówki na cmentarzach komunalnych i parafialnych oraz kremację zwłok, pogrzeby świeckie oraz religijne. Zapewniamy odpowiednią na tę okazję muzykę, wykonywaną przez doświadczonych, wysokiej klasy muzyków – trębaczy i skrzypków. Zapewniamy odpowiednią oprawę kwiatową. Pomagamy dobrać formułę ostatniego pożegnania, którą następnie umieszczamy na szarfach.

Organizujemy przyjęcia pożegnalne. Stypy możemy zorganizować w domu rodziny zmarłego oraz w restauracji. Zapewniamy również opiekę nad grobami oraz pomagamy w aranżacji przestrzeni wokół grobów. Styks Zakład Pogrzebowy zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe zawsze na najwyższym poziomie z poszanowaniem zmarłego oraz uczuć jego najbliższych. Etyka naszego zawodu jest dla nas priorytetem.

Zakład pogrzebowy Styks

usługi pogrzebowe wrocław

http://www.styx.pl/

ul. Pawła Włodkowica 35
50-072 Wrocław
Tel. 71 344 11 97
NIP: 8971613956
REGON: 932085549
Skuteczne i praktyczne
     Plecak reklamowySolidny i dynamicznie prosperujący sklep internetowy funkcjonuje z myślą o oczekiwaniach nawet wyjątkowo trudnych użytkowników, potrzebujących w możliwie taniej formie rozreklamować swoją działalność lub usługi. Nie od dzisiaj wiadomo, że przekaz...
Takie buty z cateringiem
Czasy się zmieniają i praca w biurze nie sprowadza się już jedynie do odsiedzenia ośmiu godzin. Zwłaszcza w przedsiębiorstwach prywatnych, dużych korporacjach zostaje się po godzinach często do późnych godzin wieczornych. Oczywiście w standardzie jest przerwa na na obiad ale przecież...
Remont salonu z butami
Obecnie każdy projektant wnętrz stoi przed nie lada wyzwaniem, aby tak urozmaicić przestrzenie swemu zleceniodawcy, aby faktycznie emanowały niespotykanymi rozwiązaniami, specyficznym nastrojem bądź niebywałą ergonomią przestrzeni. Każdy architekt wnętrz musi przeprowadzić rozmowę ze...