Godny pochówek dla członka rodziny

Styks Zakład Pogrzebowy to 20 lat doświadczenia w zakresie pełnienia usług pogrzebowych. Zajmujemy się kompleksową obsługą ceremonii pogrzebowych od momentu, zgłoszenia się najbliższych rodziny do naszej firmy. Zapewniamy transport na terenie Polski i poza granicami naszego kraju.

Organizujemy transport krajowy i międzynarodowy. Posiadamy w tym zakresie niezbędne doświadczenie oraz wszelkie wymagane prawem koncesje i zezwolenia. Dysponujemy również flotą specjalistycznych karawanów, które są dostosowane do przewożenia zmarłych z najodleglejszych zakątków Europy i nie tylko. Nasze pojazdy posiadają niezbędne zezwolenia unijne i dokumenty z SANEPIDU.

Organizujemy transport drogą lądową, morską oraz powietrzną. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności prawnych i spokojnym oraz godnym sprowadzeniu zmarłego do Polski. Gwarantujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. W ofercie naszej firmy znajduje się szeroki wybór trumien i urn, odzieży pogrzebowej. Zajmujemy się obsługą i nadzorem pogrzebów od chwili powierzenia nam zwłok zmarłego do momentu złożenia ciała w grobie lub kremacji. Przygotowujemy na życzenie naszych Klientów mowy pogrzebowe.

Pomagamy w przygotowaniu nekrologów oraz mamy szeroki wybór klepsydr. Wraz z rodziną ustalamy datę oraz miejsce pochówku zmarłego. Organizujemy pochówki na cmentarzach komunalnych i parafialnych oraz kremację zwłok, pogrzeby świeckie oraz religijne. Zapewniamy odpowiednią na tę okazję muzykę, wykonywaną przez doświadczonych, wysokiej klasy muzyków – trębaczy i skrzypków. Zapewniamy odpowiednią oprawę kwiatową. Pomagamy dobrać formułę ostatniego pożegnania, którą następnie umieszczamy na szarfach.

Organizujemy przyjęcia pożegnalne. Stypy możemy zorganizować w domu rodziny zmarłego oraz w restauracji. Zapewniamy również opiekę nad grobami oraz pomagamy w aranżacji przestrzeni wokół grobów. Styks Zakład Pogrzebowy zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe zawsze na najwyższym poziomie z poszanowaniem zmarłego oraz uczuć jego najbliższych. Etyka naszego zawodu jest dla nas priorytetem.

Zakład pogrzebowy Styks

usługi pogrzebowe wrocław

http://www.styx.pl/

ul. Pawła Włodkowica 35
50-072 Wrocław
Tel. 71 344 11 97
NIP: 8971613956
REGON: 932085549
Jakie wybrać buty do biegania?
W związku ze zbliżającym się sezonem wiosenno-letnim nadciąga sezonowa moda na uprawianie sportów. Zarówno panie, jak i panowie w tym czasie bardzo często postanawiają poprawić własną sylwetkę i kondycję. Skutki są bardzo różne, gdyż często nasz trening kończy się na...
Zabiegi na obolałe stopy
Dzisiaj dbałość o urodę to starania już nie tylko dziewczyn, ale również i mężczyzn. Częste odwiedziny w gabinetach kosmetycznych i odnowy biologicznej to codzienność. Wspominają o tym celebryci i sławy telewizji lub kina. A fani i czytelnicy zauważają, że istotnie takie zabiegi...
Wodzirej i buty do tańca. Podstawa udanego wesela
Wiadomo, że uroczystości weselne lub sama ceremonia ślubna to imprezy okolicznościowe, które obejmuje sporo reguł, z tego wariantu okazji, niesie niezwykle analogiczne emocje. Wiele z nich ma do zaproponowania te same atrakcje, wystrój, konwencję, a co więcej menu, zabawy oraz kapelę...